Autopás bezpečnostní Černý s tlapkami 60cm/2,5
Tato autospojka slouží k připnutí postroje psa jedním koncem a druhým koncem do zámku bezpečnostního pásu automobilu. Rozměr 60cm x 2,5cm Originální motiv. Vyrobeno z kvalitního pevného popruhu s krásným motivem tlapiček.



Autopás bezpečnostní Dinofashion pro psa - černý s bílými tlapkami
Autospojka k připnutí do zámku bezpečnostního pásu 60x2,5cm
Originální motiv.
Vyrobeno z kvalitního pevného popruhu s originálním motivem
Autopás pro psa zajišťuje bezpečnou přepravu psa v automobilu. Pás se připevní kovovou karabinou k postroji psa (možno zakoupit zde) a druhý konec se zapne stejně jako bezpečnostní pás v autě.
Délka 60 cm, šířka 2,5 cm.
| Kategorie: | Autopásové spojky k postroji |
|---|---|
| Barva: | černá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Dinofashion je česká značka, která ručně vyrábí obojky, vodítka, pamlskovníky, autopásy i venčící kabelky – a to všechno s hravým designem, který prostě zaujme . Jejich vodítka a obojky jsou známá svou pevností, oděruvzdorností a přitom pohodlným úchopem do ruky – nehrozí, že by tě popruh pošel do dlaně . Mnohé z materiálů navíc plavou na vodě a odolávají UV záření, takže i venkovní dobrodružství zvládnou na jedničku . Díky tomu, že se všechny produkty šijí v Česku, má značka pod kontrolou kvalitu a zákazník má jistotu lokální výroby . Na výběr je spousta vzorů, barev a velikostí, takže každý pejskař najde přesně to, co mu padne do oka i do ruky .
| Výrobní společnost : | Petra Jurková |
|---|---|
| Adresa : | Markovičova 32 Brno, 628 00 |
| E-mail : | info@dinofashion.cz |
