O Merlinově Psím království

Od našeho počátku se specializujeme na POTŘEBY PRO LOVECKÉ PSY - naší předností je zkušenost a praxe v oboru. S naším maďarským ohařem Merlinem jsme zvládli náročnou přípravu na lovecké zkoušky, které jsme úspěšně zvládli a završili praxí. Dlouhodobě spolupracujeme s vynikající a vysoce kvalitní značkou BRACCO vyrábějící dummy - aporty pro lovecké psy a další nezbytné potřeby pro lovečáky. Báječná česká kvalita a šikovné české ručičky z těchto produktů přímo vyzařují.

Milujeme Canicross - běh se psem a Dogtrekking a proto u nás najdete tu nejlepší z pečlivě testovaných značek profesionály - NON-STOP DOGWEAR. Je pro nás důležité, abyste se psem běhali stejně jako my v tom nejkvalitnějším vybavení, které vás ani psa nebude odírat, rozpadat se a bude anatomicky ideálně řešené. Tak si užívejte kvalitní výlety do přírody se psem v tom nejlepším zápřahu. 

Podporujeme českou kvalitu a proto hrdě nabízíme krásné a neotřelé komfortní i funkční pelíšky O´lala pets® pro psy a kočky a další pečlivě vybrané zahraniční značky. Osobně máme několik pelíšků O´lala pets a jiné už nepotřebujeme - proč nahrazovat dokonalé, že ano? Našim psím seniorům maximálně vyhovují ortopedické matrace s paměťovou pěnou. Jsou to jediné pelíšky, které kluky dostanou z gauče! A ano, tak trochu jim je závidíme. :-)

Naší životní láskou je Maďarský ohař krátkosrstý - Vizsla (ohaře chováme od roku 2005) a právě díky našemu milovanému maďarovi Merlinovi vznikl s láskou náš rodinný e-shop pro psy. Náš druhý ohaří parťák je Drago (Boris Ginger Danger, Merlinův syn), pes na "suchý zip", díky němu je každý den o něco veselejší. Je to největší radovan, typická vizsla, miláček všech. 

V roce 2021 se naše smečka rozrostla díky osudu o báječného pejska Krátkosrsté kolie „Káju“ (Kai Sky GOPO). Kraťandu jsme si moc přáli. Je neskutečně vnímavý, citlivý a inteligentní, miluje nade vše svou rodinu. Baví se tím, že jako správný pastevecký pes "pase" naše kocoury. :-)) V roce 2015 naší smečku svou přítomností obohatila Amálka, která si nás dokonale obmotala kolem prstu. Amálka byla sražená autem a neváhala jsem ani vteřinu ujmout se ji. Díky ni se k nám postupně dostali dva zachránění kocourci Loki a Neo.

A aby toho nebylo málo, máme jednoho ukrutně roztomilého koně jménem Sparky - můj splněný dětský sen.. Ne nadarmo se říká, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu.. 

Zvířata jsou pro nás vším, celoživotní náplní. A ano, sice si nevezmeme pořádnou delší dovolenou a jsme tak trochu jejich "otroci", ale oni nám to neustále vrací a dělají nás šťastnými. Vy, jako majitelé mazlíčků, nás pochopíte. S našimi milými zákazníky tvoříme takovou jednu velkou rodinu a děláme maximum pro vaši spokojenost a vy to víte. Jsme moc rádi, že se k nám vracíte a to je pro nás největší odměnou. Za to vám děkujeme!

Váš e-shop pro psy a kočky - Merlinovo Psí království - zkušenost, poradenství, ochota 

TO NEJLEPŠÍ PRO NEJLEPŠÍHO PŘÍTELE - to je naše MOTTO :-)

Chovatelské potřeby pro psy a kočky pro vás otestoval Maďarský ohař Merlin (Ch. Ben z Liderovic), Drago (Boris Ginger Danger), Krátkosrstá Kolie Kairo (Kai Sky Gopo) a kocouři Loki a Neo. Specializujeme se na naší doménu - potřeby pro lovecké psy.