MINOU plyšová jeskyně Béžová/šedá 41x30x50cm

Pohodlný pelíšek s luxusním potahem je vhodný pro malé psy a také kočky. Minou má snadno udržovatelnou spodní část. Měkký plyšový potah, pěnové polstrování. Vyjímatelný oboustranný polštářek. Protiskluzové dno. 

Dostupnost Obvykle do 3 pr. dnů
Možnosti doručení
Kód: 36285
797 Kč / ks 658,68 Kč bez DPH
MINOU plyšová jeskyně Béžová/šedá 41x30x50cm
Doprava za hubičku
Doprava za hubičku
Od 65Kč / od 2,5 tis. ZDARMA. Zásilkovna, Balíkovna, ČP, DPD, os. odběr
Zkušeně poradíme
Zkušeně poradíme
Jsme nabiti zkušenostmi, ochotně poradíme. Rodinný e-shop od r. 2006..
Testujeme kvalitu
Testujeme kvalitu
Naši psi a kočky pečlivě testují vybrané zboží. Víme, co nabízíme.

Pelíšek koule MINOU

Tento pohodlný pelíšek s luxusním potahem je vhodný pro malé psy a také kočky. Minou má snadno udržovatelnou spodní část.

  • měkký plyšový potah s pěnovou výplní
  • oboustranný polštář se dvěma designovými variantami a polyesterovým flísem
  • protiskluzová úprava podlahy
  • Materiál : plyš
  • Rozměr:   41 × 30 × 50 cm

Pelíšek s názvem MINOU, který má tvar jeskyně neboli iglů je skvělou volbou pro zvířata, která mají ráda soukromí a vyhledávají teplá místa. 

Pelíšek je vhodný pro psy i kočky.  Vzhledem k rozmanitosti plemen a individuálním potřebám každého zvířete je důležité, aby byly rozměry pelíšku zohledněny a pečlivě zváženy.

Oboustranný prošívaný polštář, který je v pelíšku umístěn nabízí dvě varianty. Tato funkce umožňuje majitelům zvířat měnit stranu polštáře podle aktuálních preferencí, ale také v případě, že je jedna ze stran znečištěna, je možné polštář otočit.

Polštář je vyplněn polyesterovým flísem, což zajišťuje vysokou úroveň pohodlí a tepla pro odpočívající zvíře.

Protiskluzová úprava na spodní straně pelíšku je důležitá s ohledem na bezpečnost zvířete. Tato úprava zabraňuje nechtěnému posouvání pelíšku po podlaze, což je zvláště užitečné v domácnostech s hladkými podlahovými krytinami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme zapálení pro zvířata, protože harmonické soužití lidí a domácích zvířat je naším hlavním cílem. Proto dodáváme vhodné výrobky a nápady, které mají za cíl podpořit majitele ve společném životě s jejich domácími mazlíčky.

Orientujeme se na produkty a náklady - usilujeme o optimální poměr ceny a výkonu, přičemž se zaměřujeme na hodnotu našich výrobků a neustálý rozvoj našeho sortimentu. Intenzivně kontrolujeme kvalitu našich výrobků..

logo