Allegris přírodní antidepresivum pro psy 60tbl

Allegries je přírodní antidepresivum pro psy,  kteří dlouhodobě trpí úzkostmi, strachem, vnitřním neklidem, bázlivostí i nežádoucí agresivitou. 

Dostupnost Do 3 prac. dnů
Možnosti doručení
Kód: N_38329
539 Kč / ks 481,25 Kč bez DPH
Allegris přírodní antidepresivum pro psy 60tbl
Allegris přírodní antidepresivum pro psy 60tbl
Tip
Doprava za hubičku
Doprava za hubičku
od 65Kč / od 2,5 tis. (do 31,5kg) - ZDARMA. Zásilkovna, DPD či os. odběr
Zkušeně poradíme
Zkušeně poradíme
Jsme nabiti zkušenostmi, ochotně poradíme. Rodinný e-shop od r. 2006..
Testujeme kvalitu
Testujeme kvalitu
Naši psi a kočky pečlivě testují vybrané zboží. Víme, co nabízíme.

Allegris antidepresivum pro psy 60tbl je přírodní antidepresivum díky, kterému bude váš pes mít dobrou náladu    

Přípravek je určen pro psy dlouhodobě trpící úzkostmi, strachem, vnitřním neklidem, bázlivostí, nežádoucí agresivitou, každodenními stressovými situacemi

Veterinární přípravek s 120 mg l-tryptofanu v jedné CANIS tabletě

60 CANIS tablet

   1.     Co je allegris?  

 allegris je přípravek s obsahem esenciální aminokyseliny l-tryptofan, která je prekursorem neurohormonů serotoninu a melatoninu , tzv. hormonů dobré nálady. 

  2.     Proč právě allegris?  

a)      Účinnost

allegris stimuluje produkci serotininu. Nedostatek serotoninu se projevuje širokou škálou psychoneurotických problémů. Patří k nim podrážděné chování, neopodstatněná agresivita, úzkosti a bázlivost, neadekvátní reakce na  stresové situace.

Přípravek působí dlouhodobě, účinek se dostaví až po 10ti – 14ti dnech.

b)     Bezpečnost

  allegris používá čistě přírodní účinnou látku, která by měla být i běžnou součástí vyvážené stravy psa. Podporuje syntézu serotoninu výhradně přirozenou cestou. 

3.     Jak správně používat allegris?  

allegris podávejte v tomto dávkování: 

Malé plemeno (do 25 kg)                                       1 tableta      1 krát denně

Střední plemeno (25 – 50 kg)                                 2  tablety     1 krát denně

Velké plemeno (nad 50 kg)                                    3 tablety      1 krát denně

Přípravek podávejte dlouhodobě, nejlépe po dobu 3 měsíců. Účinky se dostaví po 10ti  - 14ti dnech.

 

Příbalový leták allegris

4.2.2010

Vážený chovateli,  

     děkujeme Vám za důvěru, kterou jste nám projevil(-a) koupí  přípravku allegris . Jeho koupí jste  učinil(-a) správný krok pro zklidnění a zlepšení nálady  Vašeho psa.

 Abyste  obtíže svého psa odstranili co nejšetrněji a nejrychleji, bude k tomu zapotřebí Vaší aktivní spolupráce:

  • přečtěte si prosím podrobně příbalový leták,
  • přípravek allegris užívejte pravidelně dle doporučení a to po celou dobu kúry,  je možné jej kombinovat i s přípravkem relaxis
  • dodržujte důsledně další případná doporučení Vašeho veterinárního lékaře, upravte denní a stravovací režim Vašeho psa. 

Příbalová informace: Čtěte pozorně celou přiloženou příbalovou informaci, protože může obsahovat informace, které jsou pro Vás důležité.

     Tento veterinární přípravek je volně prodejný. K dosažení co nejlepšího výsledku musí být allegris  užíván v souladu s předepsaným dávkováním. Příbalovou informaci si ponechejte, možná si ji budete potřebovat přečíst znovu. V případě, že budete potřebovat další informace nebo radu, zeptejte se svého veterinárního lékaře. V případě, že nedojde ke zlepšení  zdravotního stavu Vašeho psa, , navštivte svého veterinárního lékaře. 

V této příbalové informaci naleznete:

  1. Co je: alegris?
  2. Proč právě přípravek allegris?
  3. Kdy je vhodné přípravek allegris užívat?
  4.   Jak přípravek allegris správně užívat?  

Allegris

Účinné látky: L-Tryptofan

60 Canis tablet se sýrovou příchutí

Složení: L-Tryptofan, Lactamin 80%, celulosa mikrokrystalická, kroskarmelosa sodná sůl, stearan hořečnatý, sorbitol, sýrová příchuť, hypromelosa  

1.     Co je allegris?  

 Allegris je přípravek s obsahem esenciální aminokyseliny l-tryptofan, která je potřebná pro každou tělesnou buňku. L-tryptofan je prekursorem neurohormonů serotoninu , melatoninu , nespočtu druhů enzymů, vitaminů řady B3 a dalších látek.  

2.     Proč právě přípravek allegris?  

     Přípravek allegris byl vyvinut podle nejnovějších poznatků současné medicíny a farmaceutické technologie a zohledňuje tak všechna kritéria důležitá pro dlouhodobé podávání: účinnost, bezpečnost, kvalitu a pohodlné užívání. Obsahuje esenciální aminokyselinu l-tryptofan, který je nezbytnou stavební látkou neurohormonu serotoninu.

 Nedostatek serotoninu se projevuje širokou škálou psychoneurotických problémů. Patří k nim zejména podrážděné chování, neschopnost se dokonale soustředit, nízká odolnost vůči stresovým situacím nebo různé formy úzkostí.

Nedostatek serotoninu je způsoben nedostatečným příjmem či vstřebáním tryptofanu a postihuje v menší či větší míře vysoké procento populace psů. Vstřebání tryptofanu ze stravy je úzce závislé na dobré funkci žaludku. Ta je snížena u výrazného procenta starších psů, což znamená, že jejich schopnost vstřebat tryptofan výrazně klesá. Tímto problémem mohou však trpět i mladší psi při  různých onemocněních trávícího ústrojí nebo vlivem genetické dispozice.

Užíváním koncentrovaného tryptofanu ve formě veterinárního přípravku lze nedostatek serotoninu kompenzovat a tím se vyjmenovaných potíží zbavit, nebo je alespoň citelně oslabit.

Denní příjem L-tryptofanu z běžné potravy se odhaduje na 15-20mg na 1 kg  živé váhy. Hlavním důvodem užívání doplňkového tryptofanu je zvýšení hladiny serotoninu , jehož snížená hladina je prvotní příčinou úzkostí , změn nálad a chování 

 

3.     Kdy je vhodné přípravek allegris užívat?  

Allegris je určen psům dlouhodobě trpícím: úzkostmi, strachem, vnitřním neklidem, bázlivostí, nežádoucí agresivitou, každodenními stresovými situacemi    

4.     Jak správně užívat přípravek allegris?  

Přípravek allegris podávejte vždy v tomto dávkování:

Malé  plemeno (do 25 kg)                           1 tableta denně

Střední  plemeno (25-50 kg)                      2 tablety denně

Velké plemeno ( nad 50 kg)                       3 tablety denně

 

Přípravek allegris  podávejte po dobu minimálně 1 měsíce. Přípravek je vhodné podávat dlouhodobě 

Po 3 měsících podávání je vhodné přípravek vysadit na dobu 1 měsíce.    

CANIS tableta  

Přípravek allegris je vyráběn unikátní technologií CANIS tablety, které se vyznačují: 

1/ atraktivní sýrovou vůní (pes se řídí především čichem, proto CANIS tablety jsou doplněny  sýrovým atraktantem, na který psi velice dobře reagují)

2/ velikost tablety (velikost tablety je relativně velká, řídí se velikostí průměrné granule suché stravy).

3/křehkost tablety ( CANIS tableta je výrazně křehčí než standardní tablety. To umožňuje spolu s větší velikostí je psu rozkousnout a poté je spolknout.Tvrdé tablety, které nejdou snadnou rozkousnout má pes tendenci vyplivnout.)

4) barva a povrchová úprava ( CANIS tableta je specielně potažena a upravena tak, aby barevně a hmatově maximálně připomínala granuli suché stravy, které psi bez problému přijímají.  Klasické hladké tablety s atypickou barvu vyvolávají u psů nedůvěru a většinou nejsou psem přijímány) 

CANIS tablety jsou psi většinou snadno přijímány buď přímo, jako forma pamlsku, nebo ve stravě, a to jak suché, tak v konzervách. V 5-10% případů, kdy pes odmítá příjem tablety jakoukoli formou, tabletu snadno rozdrtíte lžičkou nebo špičkou nože a prášek přidejte do stravy.

CANIS tableta Vám umožní podávat veterinární přípravek dlouhodobě velmi snadno bez nepříjemných rituálů spojených s podáváním klasických tablet.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: