Alavis Sanicell pro psy a kočky 60tbl - podpora léčby nádorových onemocnění

Používáme třetím rokem u našeho ohaře s nádorovým onemocněním. Velice u něj zpomalil růst nádoru (na hlavě) a díky tomu mu prodlužuje život a jeho kvalitu, za což jsme nesmírně vděční. Náš pan veterinář je při každé prohlídce moc mile překvapen, jak pomalu nádor roste. Velmi doporučujeme - Vaše Psikralovstvi.cz

Sanicell od Alavisu se velmi významně uplatňuje při procesu apoptózy (řízená smrt buňky) v rakovinné buňce. Rakovinná buňka je zvláštní tím, že nepřijímá signál apoptózy a Sanicell™ patří mezi látky, které jsou schopny nádorové buňce tento apoptický signál „vnutit". Tím se tato buňka sice nestane obyčejnou buňkou, zůstane nadále nežádoucí, ale už je možné ji donutit k zániku (apoptóze). K dalšímu ničení rakovinných buněk slouží tzv. NK (natural killers) buňky, což jsou bílé krvinky, schopné takovou nechtěnou, ale smrtelnou buňku zabít. Také aktivita těchto „přirozených zabíječů" se při podávání Sanicell zvyšuje.

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: PD_309
639 Kč / ks 570,54 Kč bez DPH
Alavis Sanicell pro psy a kočky 60tbl - podpora léčby nádorových onemocnění
Alavis Sanicell pro psy a kočky 60tbl - podpora léčby nádorových onemocnění
Tip
Doprava za hubičku
Doprava za hubičku
Od 65Kč / od 2,5 tis. ZDARMA. Zásilkovna, Balíkovna, ČP, DPD, os. odběr
Zkušeně poradíme
Zkušeně poradíme
Jsme nabiti zkušenostmi, ochotně poradíme. Rodinný e-shop od r. 2006..
Testujeme kvalitu
Testujeme kvalitu
Naši psi a kočky pečlivě testují vybrané zboží. Víme, co nabízíme.

Alavis Sanicell pro psy a kočky 60tbl - podpora léčby nádorových onemocnění 

Sanicell od Alavisu se velmi významně uplatňuje při procesu apoptózy, což je řízená smrt buňky - v rakovinné buňce. Rakovinná buňka je zvláštní tím, že nepřijímá signál apoptózy a Sanicell patří mezi látky, které jsou schopny nádorové buňce tento apoptický signál „vnutit". Tím se tato buňka sice nestane obyčejnou buňkou, zůstane nadále nežádoucí, ale už je možné ji donutit k zániku (apoptóze). K dalšímu ničení rakovinných buněk slouží tzv. NK (natural killers) buňky, což jsou bílé krvinky, schopné takovou nechtěnou, ale smrtelnou buňku zabít. Také aktivita těchto „přirozených zabíječů" se při podávání Sanicell zvyšuje.

Používáme třetím rokem u našeho ohaře s nádorovým onemocněním. Velice u něj zpomalil růst nádoru (na hlavě) a díky tomu mu prodlužuje život a jeho kvalitu, za což jsme nesmírně vděční. Náš pan veterinář je při každé prohlídce moc mile překvapen, jak pomalu nádor roste. Velmi doporučujeme. Používáme společně s CBD kapkami , které tlumí bolest a pomáhají mu i v dalších oblastech. 

Přípravek na regeneraci jater, podporu imunity a pro podporu léčby nádorových onemocnění. Vhodný také jako doplněk při léčbě močových kamenů. 

Velikost balení: 60 kapslí

NYNÍ NOVÉ SLOŽENÍ – OBOHACENO O VITAMIN C A SELEN

Na regeneraci jater, podporu imunity a pro podporu léčby nádorů u psa

Sanicell™  je patentovaná směs Inositolu, IP6 (inositolhexa­fosfátu) a Ca 2+-Mg 2+, které se ve svém pozitivním účinku vzájemně doplňují, přičemž je tato směs obohacena o vitamin C a selen. Hlavní význam těchto látek je v posílení imunity organismu, zvýšení ochrany před nádorovými onemocněními a ve významné antioxidační a detoxikační kapacitě.

Sanicell™  se významně uplatňuje při procesu apoptózy (řízená smrt buňky) v rakovinné buňce. Rakovinná buňka je zvláštní tím, že nepřijímá signál apoptózy a Sanicell™ patří mezi látky, které jsou schopny nádorové buňce tento apoptický signál „vnutit". Tím se tato buňka sice nestane obyčejnou buňkou, zůstane nadále nežádoucí, ale už je možné ji donutit k zániku (apoptóze). K dalšímu ničení rakovinných buněk slouží tzv. NK (natural killers) buňky, což jsou bílé krvinky, schopné takovou nechtěnou, ale smrtelnou buňku zabít. Také aktivita těchto „přirozených zabíječů" se při podávání Sanicellu™ zvyšuje.

Sanicell™  je také silným antioxidantem, čímž brání rozmnožení volných radikálů. Dále je také prokazatelně účinným prostředkem, potlačujícím proces rozvinutí zánětů.

Mezi specifické účinky Sanicellu™ patří jeho schopnost vyvazovat z prostředí organismu nadbytečné minerály. Tímto způsobem pomáhá zabránit tvorbě močových kamenů a může výrazně ovlivnit i metabolismus železa a mědi (tyto dva prvky nejsou vždy jen pozitivní a žádané, neboť podporují vznik volných radikálů). Aby touto svou schopností nezpůsoboval ztráty nezbytných iontů vápníku a hořčíku, jsou tyto ionty jeho součástí.

Účinky přípravku Sanicell™:

 • pomáhá zpomalovat rychlost nadměrného a neřízeného buněčného dělení
 • podporuje správnou fyziologii buněk
 • podporuje činnost tzv. přirozených zabíječů (NK buněk)
 • pomáhá potlačovat zánět
 • je silným antioxidantem
 • zesiluje apoptózu (přirozený naprogramovaný zánik) rakovinotvorných bu­něk
 • podporuje inhibici metastáz
 • podporuje činnost jater a nervových buněk

Velikost balení:  60 kapslí

Výrobce:  Patron ca, s.r.o., Na Sychrově 6, 101 00 Praha 10, Česká republika, divize Partners Inc., 1st. Canadian Place, M5X 1B5 Ontario, Kanada

Veterinární přípravek je schválen ÚSKVBL pod číslem 030–12/C

Účinné látky obsažené v přípravku Sanicell™:

Sanicell™ – patentovaná směs Inositolu, IP6 (inositolhexa­fosfátu) a Ca 2+-Mg 2+
Vitamin C
Selen

Obsah účinných látek v jedné tabletě Alavis SANICELL:

 • patentově chráněná látka Sanicell  – 500 mg
 • vitamin C – 20 mg
 • selen – 14 mg

Pomocné látky:   

uhličitan vápenatý, oxid křemičitý, želatina obsahující oxid titaničitý, stearan hořečnatý

Tabulka dávkování Sanicellu:

 

Hmotnost psa, kočky Denní dávka
1 – 5 kg 1/4 – 1/2 kapsle
5 – 10 kg 1/2 – 1 kapsle
10 – 20 kg 1 – 2 kapsle
20 – 30 kg 2 – 3 kapsle
30 – 40 kg 3 – 4 kapsle
40 – 50 kg 4 – 5 kapslí
50 – 60 kg 5 – 6 kapslí
60 – 70 kg 6 – 7 kapslí
70 a více kg 7 – 8 kapslí

 

Způsob použití:  Kapsle se podávají denně dle doporučeného dávkování do tlamy zvířete či s kouskem potravy. Kapsli je možné rozdělat a obsah smíchat s vodou či s kouskem potravy. Přípravek podávejte alespoň 30 minut před podáním stravy.

Délka užívání:  Není časově omezena. Při dlouhodobém podávání nebyly zaznamenány žádné závažné vedlejší účinky.

Upozornění:  V případě nádorových onemocnění je možné na začátku podávání denní dávku zvýšit na dvojnásobek až trojnásobek. 

Podívejte se na krátký film - Alavis Sanicell na podporu léčby nádoru u psa.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: