Arthronis fáze 2 60tbl

Arthronis fáze 2 60tbl
Dostupnost Obvykle do 3 pr. dnů
Možnosti doručení
Kód: N_33432
385 Kč / ks 343,75 Kč bez DPH
Arthronis fáze 2 60tbl
Doprava za hubičku
Doprava za hubičku
od 65Kč / od 2,5 tis. (do 31,5kg) - ZDARMA. Zásilkovna, DPD či os. odběr
Zkušeně poradíme
Zkušeně poradíme
Jsme nabiti zkušenostmi, ochotně poradíme. Rodinný e-shop od r. 2006..
Testujeme kvalitu
Testujeme kvalitu
Naši psi a kočky pečlivě testují vybrané zboží. Víme, co nabízíme.

arthronis fáze 2

Komplexní péče o klouby

Artrhronis fáze 2 je přípravek určený k regeneraci kloubních povrchů a maziv tím, že kloubu dodává výživné látky. Je vhodný k podávání po ukončení léčby D-Glukosamin sulfátem nebo jako prevence ve štěněčím věku.

Obsahuje kombinaci tří účinných látek: Hydrolyzovaný kolagen, MSM a Lactomin

Veterinární přípravek s obsahem 700 mg hydrolyzovaného kolagenu, 250 mg MSM a 150 mg Lactominu

60 CANIS tablet se sýrovou příchutí

Reg. č. 082 - 08/C  

Arthronis - kloubní program

11.11.2009

Účinné látky kloubního programu arthronis:

D-Glukosamin sulfát x 2 KCl (700 mg/tabl.), který je solí tělu vlastního stavebního kamene D-Glukosaminu. Ten je stavební součástí mnohých tělních tkání, například kloubní chrupavky. Podáním D-Glukosaminu dojde k ochraně chrupavky Vašeho psa a tak i ke zlepšení jeho pohyblivosti a ke zmírnění bolesti.

dgluko.png

 

Hydrolyzovaný kolagen příznivě působí na regeneraci pojivové tkáně, která tvoří pohybový a vazivový aparát psů.

Slouží k regeneraci kloubních povrchů a vaziv a zmírňuje obtíže, způsobené degenerativními procesy pojivové tkáně, které jsou příčinou bolestí pohybového aparátu.

U psích plemen, která velmi často trpí onemocněními pohybového a vazivového aparátu, je velká šance při podávání látek, potřebných pro výživu kloubů, že bude výskyt těchto onemocnění výrazně omezen.

sroub.png

 

MSM (250 mg/tabl.) je přírodní látka s prokázanými analgetickými (bolest tišícími) a antiflogistickými (protizánětlivými) účinky. Její dlouhodobé podávání je na rozdíl od nesteroidních antirevmatik naprosto bezpečné pro trávicí ústrojí Vašeho psa. MSM snižuje produkci mediátorů zánětu, zejména interleukinu-1, napomáhá zlepšení fyzické kondice, zpevňuje šlachy, chrání namáháné klouby a zlepšuje jejich funkci.

msm.png

 

Lactomin (150 mg/tabl.) je 80% proteinový koncentrát s obsahem sirných esenciálních aminokyselin L-Cystein a L-Methionin, které jsou nezbytné pro regeneraci kloubní chrupavky.

lactomin.png

 

Jak správně užívat arthronis kloubní program?

11.11.2009

Arthronis kloubní program se skládá z přípravků arthronis fáze 1, arthronis fáze 2 a arthronis ACUTE.Přípravek arthronis fáze 1, arthronis fáze 2 a arthronis ACUTE podávejte vždy v tomto dávkování:

Přípravky arthronis fáze 1 a arthronis fáze 2 podávejte po dobu 2 měsíců, nejprve arthronis fáze 1, po ukončení 2 měsíční kúry podávejte po dobu 2 měsíců přípravek arthronis fáze 2.

Tyto kúry opakujte 1x ročně. Při chronických kloubních potížích je vhodné kúry opakovat 2x ročně, při těžkých kloubních poškozeních podávat přípravky kontinuálně.

Ve štěněčím věku je jako prevenci vhodné podávat přípravek arthronis fáze 2 po dobu 4 měsíců.

                                                                    řada arthronis             řada arthronis MINI

trpasličí plemeno (1-5 kg)                                                                  1 tableta denně

malé plemeno     (5-10 kg)                                                                2 tablety denně

střední plemeno  (10-25 kg)                           1 tableta denně

velké plemeno    (25-50 kg)                           2 tablety denně

obří plemeno       (nad 50 kg)                         3 tablety denně 

 

 

Přípravek arthronis ACUTE užívejte při chronických bolestech svalů a kloublů, poškození vazů, nekvalitní srsti a drápech, podávejte ho po dobu minimálně jednoho měsíce.

Přípravek arthronis ACUTE můžete souběžně podávat s přípravky arthronis fáze 1 nebo arthronis fáze 2.Přípravek můžete podávat i dlouhodobě, až do odeznění bolestí a potíží Vašeho psa.

CANIS tableta

4.2.2010 Unikátní technologie výroby tablet

Unikátní technologie výroby tablet vyvinutá přímo pro psy:

Veterinární přípravky WOYKOFF jsou všechny vyráběny technologií CANIS tablety, které se vyznačují:

 • Atraktivní sýrovou vůní – pes se řídí především čichem, proto jsou CANIS tablety doplněny sýrovým extraktem, na který psi velice dobře reagují.
 • Velikostí tablety – Tablety jsou relativně velké, odpovídá velikosti průměrné granule suché stravy
 • Křehkostí tabletyCANIS tableta je výrazně křehčí než standardní tablety. To umožňuje spolu s větší velikostí psu rozkousnout a poté spolknout snadněji. Tvrdé tablety, které nejdou snadno rozkousnout, má pes tendenci vyplivnout.
 • Barvou a povrchovou úpravouCANIS tableta je speciálně potažena a upravena tak, aby barevně a hmatově maximálně připomínala granuli suché stravy, kterou psi bez problémů přijímají. Klasické hladké tablety s atypickou barvou vyvolávají u psů nedůvěru a většinou nejsou psem přijímány.

CANIS tablety jsou psy většinou snadno přijímány buď přímo ve formě pamlsku, nebo pak jako součást stravy, a to jak suché, tak z konzervy. V 5-10% případů, kdy pes odmítá příjem tablety jakoukoliv formou, tabletu snadno rozdrtíte lžičkou nebo špičkou nože, a prášek přidáte do stravy.

CANIS tableta Vám umožní podávat veterinární přípravek dlouhodobě velmi snadno bez nepříjemných rituálů spojených s podáváním klasických tablet.

I psi trpí na klouby

11.11.2009

V poslední době se o problémech kloubů u psů mluví stále častěji. Klouby lidí i psů jsou velmi zatěžované a není divu, vždyť na ně působí váha celého těla. Stejně jako se u lidí zvyšuje jejich průměrná výška, u psů zase dochází ke zvýšení jejich hmotnosti. Vyšlechtilo se mnoho plemen, jejichž hmotnost je výrazně vyšší, ale i naopak výrazně nižší, než byla hmotnost jejich předchůdců.

 

chrupavka.png

 

Změny na kloubních chrupavkách

Poškození kloubní chrupavky vzniká postupně od malých drobných defektů po stále se zvětšující, až dochází k úplné destrukci chrupavčité tkáně. Již při drobných poškozeních chrupavky vzniká v kloubu mírný zánět, jehož bolestivost nám nemusí naši společníci dát najevo. Proto je potřeba klást zvláštní důraz na prevenci. Při pokročilejších obtížích se vyskytuje bolest, kterou zvířata dávají najevo neochotou k pohybu. Té předchází obtížné vstávání po delším odpočinku a tzv. ztuhlost kloubů. Psi mají v povaze vyrovnávat se s bolestí bez výrazných projevů. Je-li však hranice, kterou snášejí, překročena, dávají bolest najevo úporným vytím či sténáním. Při těchto projevech bolesti můžeme očekávat velmi pokročilé změny v kloubech a kloubních chrupavkách. V tomto stádiu regenerace chrupavky téměř neprobíhá, přesto výběrem vhodného preparátu můžeme psovi od bolesti pomoci.

Důraz je však třeba klást hlavně na prevenci.

--------------------------------------------------------------------------

PŘÍBALOVÝ LETÁK ARTHRONIS ACUTE FÁZE 2:

Příbalový leták arthronis

8.2.2010

Vážený chovateli,

 

     děkujeme Vám za důvěru, kterou jste nám projevil(-a) koupí  kloubního programu arthronis. Jeho koupí jste  učinil(-a) správný krok při péči o  kloubního systému  Vašeho psa.

 

     Příčinou opotřebení  kloubů (artrózy) Vašeho psa je zejména nepoměr mezi námahou a stavem, případně výkonností  kloubů. K rozvoji artrózy mohou také přispívat příliš vysoké zatěžování kloubního systému psa, sport a příliš vysoká hmotnost (u velkých plemen),nadváha, stejně jako stárnutí. Protože zánětlivé procesy nejsou ve většině případů příčinou vzniku opotřebení kloubů, má se za to, že vlastní příčinou onemocnění je mechanické opotřebení chrupavky. Tak může dojít ke  vzniku zánětlivé reakce v kloubu, jakožto i ke změnám a zvýšení napětí v okolních měkkých tkáních s více či méně vyhraněnými bolestivými obtížemi. Ve všech těchto případech je vhodné užívání kloubního programu  arthronis.

    

     Cílem je působit proti postupujícímu opotřebení chrupavky a zabránit tak postupnému snižování pohyblivosti a zmírnit přibývající bolesti, nebo je držet na co nejnižší hladině.

Kloubní program arthronis se skládá ze 3 unikátních produktů:

arthronis fáze , arthronis fáze 2 a arthronis ACUTE

 

Abyste  obtíže svého psa odstranili co nejšetrněji a nejrychleji, bude k tomu zapotřebí Vaší aktivní spolupráce:

 • přečtěte si prosím podrobně příbalový leták,
 • přípravek arthronis fáze 1 a arthronis fáze 2 užívejte pravidelně dle doporučení a to po celou dobu kúry,  je vhodné je vzájemně kombinovat
 • pří akutních bolestech a silných poškození kloubního aparátu Vašeho psa podávejte  přípravek  arthronis ACUTE, a to jak v kombinaci s přípravky arthronis fáze 1 a 2, tak i samostatně.
 • dodržujte důsledně další případná doporučení Vašeho veterinárního lékaře, upravte denní a stravovací režim Vašeho psa.

 

Příbalová informace:

 

     Čtěte pozorně celou přiloženou příbalovou informaci, protože může obsahovat informace, které jsou pro Vás důležité.

     Tento veterinární přípravek je volně prodejný. K dosažení co nejlepšího výsledku musí být

arthronis   užíván v souladu s předepsaným dávkováním. Příbalovou informaci si ponechejte, možná si ji budete potřebovat přečíst znovu. V případě, že budete potřebovat další informace nebo radu, zeptejte se svého veterinárního lékaře. V případě, že nedojde ke zlepšení  zdravotního stavu Vašeho psa, , navštivte svého veterinárníholékaře.

 

V této příbalové informaci naleznete:

 1. Co je: arthronis fáze 1, arthronis fáze 2 a arthronis ACUTE:
 2. Jak  správně užívat arthronis kloubní program?
 3. Proč právě kloubní program arthronis ?

 

Arthronis fáze 1

Účinné látky: D-Glukosamin sulfát x 2 KCl, Methylsulfonylmethan, Lactamin

60 Canis tablet se sýrovou příchutí

Složení: D-Glukosamin sulfát x 2 KCl, Methylsulfonylmethan, Lactamin 80%, celulosa mikrokrystalická, kroskarmelosa sodná sůl, stearan hořečnatý, sorbitol, sýrová příchuť, hypromelosa

 

1.     Co je arthronis fáze 1?

    

 Arthronis fáze 1 je přípravek nové generace určený k dlouhodobé péči o klouby Vašeho psa. Je vhodný při kloubních potížích a osteoartróze ve všech lokalizacích obsahující unikátní kombinaci třech účinných látek: D-glukosaminsulfátu, lactominu a MSM.

Účinné látky: D-Glukosamin sulfát x 2 KCl, Methylsulfonylmethan, Lactamin

60 Canis tablet se sýrovou příchutí

Složení: D-Glukosamin sulfát x 2 KCl, Methylsulfonylmethan, Lactamin 80%, celulosa mikrokrystalická, kroskarmelosa sodná sůl, stearan hořečnatý, sorbitol, sýrová příchuť, hypromelosa

 

arthronis fáze 2?

       Arthronis fáze 2 je přípravek  určený k regeneraci kloubních povrchů  a maziv tím, že kloubu dodává výživné látky. Je vhodný k podávání po ukončení podávání D-glukosaminsulfátu, jako prevenci ve štěněčím věku. Obsahuje kombinaci třech účinných látek: hydrolyzovaný kolagen, lactomin a MSM.

                                                                                 

Účinné látky: Hydrolyzovaný Kolagen, Methylsulfonylmethan, Lactamin

60 Canis tablet se sýrovou příchutí

Složení:Hydrolyzovaný kolagenl, Methylsulfonylmethan, Lactamin 80%, kroskarmelosa sidná sůl, stearan hořečnatý, mastek, povidon, želatina, hypromelosa, ethylcelulosa, sýrové aroma

 

arthronis ACUTE?

Arthronis ACUTE  je přípravek nové generace s vysokým obsahem účinné látky Methylsulfonylmethanem (MSM). Tato látka vykazuje silné analgetické (bolest tišící) a antiflogistické (protizánětlivé) účinky. Jako přírodní analgetikum je vhodný k podávání jak samostatně, tak i v kombinaci s přípravky arthronis fáze 1 a arthritis fáze 2.

Účinné látky:, Methylsulfonylmethan, Lactamin

60 Canis tablet se sýrovou příchutí

Složení:  Methylsulfonylmethan, Lactamin 80%, mikrokrystalický celulosa, kroskarmelosa sidná sůl, stearan hořečnatý, mastek, povidon, želatina, hypromelosa, ethylcelulosa, sýrové aroma

 D-Glukosamin sulfát x 2 KCl, který je solí tělu vlastní stavebního kámen D-Glukosaminu, který je stavební součástí mnohých tělních tkání, například  kloubní chrupavky. Podáním D-Glukosaminu dojde k ochraně  chrupavky vašeho psa a tak i ke zlepšení jeho pohyblivosti a ke zmírnění bolestí.

Hydrolyzovaný kolagen  - který příznivě působí na regeneraci pojivové tkáně tvořící pohybový a vazivový aparát psů.
Slouží k regeneraci kloubních povrchů a vaziv a zmírňuje obtíže způsobené degenerativními procesy pojivové tkáně, které jsou příčinou bolestí pohybového aparátu.
Dodává látky pozitivně působící na pohybový aparát, neboť dodává výživné látky kostem kloubního lůžka a vyživuje jak kosti, tak i chrupavky, čímž se pohyb stává pro psy méně problematickým. U psích plemen, která velmi často trpí omenocněními pohybového a vazivového aparátu, je velká šance při podávání látek potřebných pro výživu kloubů, šlach i kostí již od štěněcího věku, že bude výskyt těchto onemocnění výrazně omezen.

 

MSM – je přírodní látka s prokázanými analgetickými (bolest tišícími)  a antiflogistickými (protizánětlivými) účinky. Její dlouhodobé podávání je na rozdíl od nesteroidních antirevmatik naprosto bezpečné pro trávící ústrojí Vašeho psa.  MSM snižuje produkci mediátorů zánětu, zejména interleukinu-1, napomáhá zlepšení fyzické kondice, zpevňuje vazy a šlachy, chrání namáhané klouby a zlepšuje jejich funkci. Je tedy vynikajícím prostředkem pro celkové zlepšení zdravotního stavu a fyzické kondice.

MSM je zároveň jedním ze základních zdrojů organicky vázané síry, kterou náš organismus potřebuje k mnoha metabolickým dějům, jakými jsou např. stavba drápů a srsti, chrupavek, cév a vazů. V neposlední míře se velmi mnoho sloučenin síry vyskytuje v nervové tkáni a mozku.

 

Lactomin – je 80% proteinový koncentrát s obsahem sirných esenciálních aminokyselin L-cystein a L-methionin, které jsou nezbytné pro generaci kloubní chrupavky 

 

 2.     Jak správně užívat arthronis kloubní program?

 

Arthronis kloubní program se skládá z přípravků arthronis fáze 1, arthronis Fáze 2 a arthronis  ACUTE.

Přípravek arthronis fáze 1,   arthronis fáze2 a arthronis ACUTE vždy v tomto dávkování:

Malé  plemeno (do 25 kg)                           1 tableta denně

Střední plemeno (25-50 kg)                       2 tablety denně

Velké plemeno (50-75 g)                             3 tablety denně

 

Přípravky arthronis fáze 1 a arthronis fáze 2 podávejte po dobu 2 měsíců, nejprve arthronis fáze 1,po ukončení 2 měsíční kůry  podávejte po dobu 2 měsíců přípravek arthronis fáze 2.

 

Tyto kůry opakujte 1 x ročně. Při chronických koubních potížích je vhodné kůry opakovat 2x ročně, při těžkých kloubních poškozeních podávat přípravky kontinuálně.

Ve štěněcím věku jako prevenci je vhodné podávat přípravek arthronis fáze 2 po dobu 4 měsíců.

 

Přípravek arthronis ACUTE užívejte při chronických bolestech svalů a kloubů, poškození vazů, nekvalitní srsti a drápech,  podávejte ho  po dobu min. 1 měsíce.

Přípravek arthronis ACUTE můžete souběžně podávat s přípravky arthronis fáze 1 nebo arthronis fáze 2. Přípravek můžete podávat i dlouhodobě, až do odeznění bolestí a potíží Vašeho psa.

 

3.     Proč právě arthronis klouibní program?

 

a/ Účinnost

Arthronis  fáze 1 obsahuje D-Glukosamin sulfát x 2 KCl. Jedná se o nejlépe klinicky ověřenou   účinnou látku ze skupiny SYSADOA, tj. symptomaticky pomalu působících látek při osteoartróze. Řada uznávaných veterinárních  studií i mnohaletá praxe prokázaly, že

D-Glukosamin sulfát x 2 KCl při dlouhodobém užívání ve správné dávce :

 • snižuje bolestivost kloubů,
 • zlepšuje jejich hybnost,
 • obnovuje strukturu chrupavky,
 • působí protizánětlivě (brzdí aktivitu enzymů poškozujících chrupavku),
 • zároveň snižuje spotřebu léků proti bolesti a umožňuje tak omezit jejich nežádoucí účinky.    

 

Arthronis  fáze 2 Obsahuje kolagenní hydrolyzát nové generace s vysokým obsahem aminokyselin prolin, hydroxyprolin a glycin, které jsou zásadní pro tvorbu kolagenu tvořícího mezibuněčný prostor chrupavkové i kostní hmoty. Kolagenní peptidy ochraňují a vyživují nejenom kloubní chrupavky, ale celý kloubní systém. Nový kolagenní hydrolyzát má lepší chuťové vlastnosti a umožňuje rychlejší vstřebávání pro intenzivní aplikaci při pohybových obtížích způsobených degenerativními procesy v pojivové tkáni. Je vyrobený specifickou enzymatickou hydrolýzou. Při výrobním procesu dochází ke sterilizaci působením teplot 140C. Takto získaný hydrolyzát je zdravotně zcela nezávadný a obsahuje ve vysokém množství aminokyseliny prolin, hydroxyprolin, glycin, kolagenní peptidy a biogenní tripeptid glycin-histidin-lysin, které mají schopnost ovlivňovat činnost chrupavkových a kostních buněk a stimulovat tak vznik mladých buněk, které syntetizují fyziologické kolageny a látky tvořící chrupavkovou a kostní matrix

 

Arthronis  ACUTE  se vyznačuje mimořádně vysokým obsahem účinné látky MSM což je přírodní látka s prokázanými analgetickými (bolest tišícími)  a antiflogistickými (protizánětlivými) účinky. Její dlouhodobé podávání je na rozdíl od nesteroidních antirevmatik naprosto bezpečné pro trávící ústrojí Vašeho psa

 

b/ Komplexnost

Arthronis je unikátní kloubní program, který komplexně zajišťuje péči o klouby Vašeho psa a umožňuje individuální nastavení léčby pro potřebu Vašeho psa.

 

c/ Komfortní užívání

Přípraveky koubního programu arthronis  jsou všechny vyráběny unikátní technologií CANIS tablety, které se vyznačují:

 

1/ atraktivní sýrovou vůní (pes se řídí především čichem, proto CANIS tablety jsou doplněny  sýrovým atraktantem, na který psi velice dobře reagují)

2/ velikost tablety (velikost tablety je relativně velká, řídí se velikostí průměrné granule suché stravy).

3/křehkost tablety (CANIS tableta je výrazně křehčí než standardní tablety. To umožňuje spolu s větší velikostí je psu rozkousnout a poté je spolknout.Tvrdé tablety, které nejdou snadnou rozkousnout má pes tendenci vyplivnout.)

4) barva a povrchová úprava (CANIS tableta je specielně potažena a upravena tak, aby barevně a hmatově maximálně připomínala granuli suché stravy, které psi bez problému přijímají.  Klasické hladké tablety s atypickou barvu vyvolávají u psů nedůvěru a většinou nejsou psem přijímány)

 

CANIS tablety jsou psi většinou snadno přijímány buď přímo, jako forma pamlsku, nebo ve stravě, a to jak suché, tak v konzervách. V 5-10% případů, kdy pes odmítá příjem tablety jakoukoli formou, tabletu snadno rozdrtíte lžičkou nebo špičkou nože a prášek přidejte do stravy.

CANIS tableta Vám umožní podávat veterinární přípravek dlouhodobě velmi snadno bez nepříjemných rituálů spojených s podáváním klasických tablet.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: