Aptus Nutrisal powder prášek 250g - při průjmu 10x25g

Nutrisal je přípravek určený pro obnovení normálního stavu hydratace a udržení rovnováhy tekutin a solí u zvířat. Smícháním prášku s vodou vzniká izotonický roztok. Glukóza zvyšuje absorpci sodíku a vody. Nutrisal prášek je používán pro obnovení normálního stavu hydratace a nedostatku elektrolytů u psů a koček, např. ve spojení s onemocněními střev. Jestliže pes nebo kočka trpí průjmem, ztrácí velké množství tekutin a u zvířete může nastat dehydratace. 

Dostupnost Obvykle do 3 pr. dnů
Možnosti doručení
Kód: VET02856
599 Kč / ks 534,82 Kč bez DPH
Aptus Nutrisal powder prášek 250g - při průjmu 10x25g
Doprava za hubičku
Doprava za hubičku
od 65Kč / od 2,5 tis. (do 31,5kg) - ZDARMA. Zásilkovna, DPD či os. odběr
Zkušeně poradíme
Zkušeně poradíme
Jsme nabiti zkušenostmi, ochotně poradíme. Rodinný e-shop od r. 2006..
Testujeme kvalitu
Testujeme kvalitu
Naši psi a kočky pečlivě testují vybrané zboží. Víme, co nabízíme.

Aptus Nutrisal powder prášek 250g - při průjmu 10x25g

Energie a elektrolyty pro rehydrataci  

Podporuje obnovení normálního stavu hydratace a udržení rovnováhy tekutin a solí u zvířat

Především při dehydrataci způsobené průjmem

Balení 250 g, sáčky 10 x 25 g 

Energie a elektrolyty

  • Ve vodě rozpustný prášek s elektrolyty, glukózou a maltodextrinem pro psy a kočky
  • Podporuje normální rovnováhu tekutin a elektrolytů
  • Prášek 250 g (10 x 25 g sáček)

Nutrisal je přípravek určený pro obnovení normálního stavu hydratace a udržení rovnováhy tekutin a solí u zvířat. Smícháním prášku s vodou vzniká izotonický roztok. Glukóza zvyšuje absorpci sodíku a vody. Nutrisal prášek je používán pro obnovení normálního stavu hydratace a nedostatku elektrolytů u psů a koček, např. ve spojení s onemocněními střev. Jestliže pes nebo kočka trpí průjmem, ztrácí velké množství tekutin a u zvířete může nastat dehydratace. V tomto případě potřebuje zvíře dodávat k pitné vodě také elektrolyty, které jsou obsaženy v optimálních množstvích v přípravku Nutrisal. V souvislosti s průjmovými onemocněními doporučujeme podávat psům a kočkám také Aptus Attapectin tablety, které váží produkty střevní fermentace. Navíc lze nahrazovat tekutiny podáváním elektrolytového roztoku Nutrisalu po těžké zátěži nebo během cestování autem v horkém počasí..

Kombinace esenciálních elektrolytů a glukózy. Doporučujeme například během horkých dní. Hotový roztok má neutrální chuť a měl by se použít do jednoho dne. Doplňkové krmivo pro psy a kočky. 

Prášek rozpustný ve vodě, vyvinutý speciálně pro kočky a psy, kteří potřebují obnovit normální stav tekutin v organismu. Kombinace důležitých solí nazývaných elektrolyty a glukóza. Doporučeno během onemocnění střev jako je např. průjem, aby se obnovila rovnováha tekutin v těle zvířete.

Doplňující krmivo pro psy a kočky. 

Návod k použití

Jeden sáček Nutrisalu smíchejte s jedním litrem pitné vody nebo přidejte do krmení. 

Uchovávejte elektrolytový roztok Nutrisalu v dosahu zvířete tak, aby zvíře mohlo pít kdykoli bude chtít. Jestliže zvíře není v dobré kondici a nepřijímá tekutiny samostatně, je nutné mu je několik dní podávat. Průměrná potřeba tekutin je u zvířat cca 0,5-1 dcl na kilogram na den. Obvykle je podáváno minimálně takové množství roztoku Nutrisalu. Nutrisal roztok je podáván často a v malých množstvích. Kočky za normálních okolností pijí méně než psi. 

Jestliže zvíře nepřijímá tekutiny samostatně, je možné je občas podávat čistou plastovou injekční stříkačkou do tlamy zvířete. Ujistěte se, že zvíře v průběhu této aplikace polyká mezi jednotlivými malými dávkami roztoku. Nezvedejte hlavu zvířete příliš vysoko. Jestliže příznaky přetrvávají, stav se zhoršuje nebo je-li stav závažný, vyhledejte veterinární pomoc.

Dávkování

Jeden sáček smíchejte s 1 litrem pitné vody nebo přidejte do krmení. 

Podávejte přinejmenším 0,5-1 dcl roztoku na kilogram na den.

Kočky obvykle pijí méně než psi. 

Složení

Glukóza 60 %, maltodextrin 30,9 %, chlorid draselný 3,4 %, bikarbonát sodný 3,4 %, chlorid sodný 2,3 %.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: