Box do auta pro psa skládací jednosedačkový Greendog 40x30x30cm

605Kč  575Kč
Ušetříte: 5% z ceny

Expedujeme obvykle do 2-10 pracovních dnů

  • Přepravní váha s obalem/pouze interní údaj: 1kg


Skládací cestovní box (jedno-sedačkový)

Záruka: 24 měsíců  

Rozměry: 40 (d) x 30 (v) x 30 (š) cm  

Barva: černá  

GreenDog skládací cestovní box je navržen tak, aby majiteli domácího mazlíčka poskytnul perfektní funkčnost díky své odolnosti, vysoce kvalitním materiálům a stylovým designérským prvkům. V automobilu slouží jako ochrana Vašeho domácího mazlíčka před úrazem, i jako prevence před zašpiněním interiéru Vašeho auta. V cílové stanici zase poslouží jako praktická přenosná taška, aby se Vás mazlíček stále cítil „jako doma". Pokud právě necestujete, snadno jej složíte a uskladníte zase na dobu, až vyrazíte se svým čtyřnohým kamarádem na cesty. 

GreenDog skládací cestovní box zajišťuje zároveň vysoký komfort cestování Vašemu pejskovi, nebo jinému domácímu mazlíčkovi, neboť měkké polstrování uvnitř boxu a jeho prodyšné části, zohledňují veškeré potřeby našich zvířecích kamarádů.

GreenDog skládací cestovní box se stane Vaším nerozlučným doplňkem při cestách - oblíbíte si jej Vy sami pro jeho praktičnost, stylovost a snadnou údržbu i Váš čtyřnohý kamarád pro pohodlí a komfort.  

·          multifunkční - vhodný kpoužití vautomobilu i mimo něj  

·          vybaven pevnými popruhy určenými kuchycení boxu k sedačkám (zadní, přední)  

·          odnímatelný popruh kpohodlnému použití boxu jako přenosné tašky mimo automobil  

·          vnitřní polstrování zvyšující pohodlí domácího mazlíčka  

·          vodě odolný materiál (100% PES)  

·          design boxu  

·          na vnější přední straně boxu objevíte praktické kapsy  

·          horní část boxu je opatřena zipem a síťovinou, určenou k dokonalé prodyšnosti boxu 

 

Vhodný pro:  

GreenDog skládací cestovní box je vhodný pro menší plemena psů, kterým stačí prostor jedné sedačky auta. Před nákupem je vhodné pejska změřit v sedu a porovnat s dodanými mírami boxu tak, aby měl pejsek (či jiný domácí mazlíček) dostatek prostoru. Rozměry: 40 x 30 x 30 cm 

GreenDog skládací cestovní box je stylový, elegantní a přitom praktický doplněk na cesty s Vaším domácím mazlíčkem. Je určen k instalaci na jednu sedačku v automobilu. Během jízdy automobilem se skládací cestovní box popruhy připoutá k sedadlu, což při brzdění či nárazu automobilu zamezí pádu psa mezi sedačky auta a tím ho ochrání před možným úrazem. Je multifunkční, neboť pohodlný popruh přes rameno jej umožní využít k pohodlnému přenášení Vašeho mazlíčka i mimo automobil. 

Vaše IP adresa je: 54.166.191.81
Copyright © 2003-2006 Zen Cart. Powered by Zen Cart